Vaiakatsed

Pinnaseuuringud OÜ pakutavate teenuste hulgas on ka vaiakatsete tegemine mikrovaiadele. Meie ekspertiis seisneb mikrovaiade põhjalikus hindamises, sealhulgas vertikaalse koormustaluvuse, tõmbevastupidavuse (pull-out test) ja horisontaalsete jõudude hindamise osas.

Viimasel ajal on meie teenuste järele olnud suurenenud nõudlus, eriti päikeseparkide projekteerimisel.
Miks valida Pinnaseuuringud oma mikrovaiade testimisvajaduste jaoks?

1) Ekspertiis ja täpsus: Omades kogemust ja kvalifitseeritud meeskonda, omame vajalikku ekspertiisi mikrovaiade koormustaluvuse ja jõudluse täpseks hindamiseks.

2) Põhjalikud testimislahendused: Lisaks vertikaalse koormustaluvuse hindamisele pakume tõmbevastupidavuse mõõtmist tugipostide tõmbejõu suhtes ning hindame mikrovaiade vastupanu horisontaaljõududele.

3) Kaasaegne lahendus: Kasutame tänapäevast tehnikat ja tehnoloogiaid, et pakkuda usaldusväärseid ja täpseid tulemusi.

4) Kohandatud teie vajadustele: Mõistame, et iga projekt on ainulaadne. Meie meeskond töötab teiega tihedalt koos, et kohandada testimisteenused vastavalt teie konkreetsetele nõuetele, tagades hindamise kooskõla teie projekti kujunduse vajadustega.

5) Täpsus ja tõhusus: Hindame teie aega ja püüame pakkuda teenuseid õigeaegselt ja tõhusalt. Meie tõhustatud protsessid ja kiired vastustähtajad tagavad testitulemuste saamise teie projekti ajagraafikus.